Marknadsföreningens styrelse

 

 


Peter Gustafsson
Ordförande
ordf@mih.m.se



Kristian Johansson
Vice ordförande
Impius Utvecklings AB  

kristian@impius.se
0709-58 47 02
042-499 09 26
www.impius.se

 


Anna Fjellner
Ledamot


fjellneranna@gmail.com



Mats Boson
Ledamot
Affärsmäklarna Borgelin & von Porat
 
mats.lr.boson@gmail.com
0707-95 40 74
www.affmak.se

 


Josef Kiswani
Ledamot

 
josef@kiswani.se




Jessica Hillborg
Ledamot, ordf MiH Student
Student

jessica.hillborg@hotmail.com
0733-09 47 60

 


Caroline Garpvall
Ledamot
CG Law
 
caroline.garpvall@gmail.com
0709-28 78 32

Savas Gulhan
Ledamot


s.gulhan@hbforum.se
0704-42 39 38

 


Karin Hofko
Ledamot
Yara AB
 
karin.hofko@yara.com
0418-76131
0706-72 35 12
www.yara.com  

Jan Abrahamsson
Ledamot

 

jan@addemotion.se

 


Nina Åkerlund
Ledamot
FENA PR & Event
 
nina@fenapr.se
0708- 65 55 11
www.fenapr.se

Malin Broman
Ledamot

malin@malinbroman.se

 


Acke Salem
Ledamot

 
acke@edument.se

Malin Roos Bendz
Ledamot
Heraeus Kulzer Nordic AB
 
malin.roos-bendz@kulzer-dental.com
0760-00 80 28

 

 

Sara Linander
Ledamot

sara.linander@telia.com



 

Marknadsföreningen

- möjliggör mötet

Marknadsföreningen möjliggör mötet som inspirerar till initiativ, engagemang och entreprenörskap för en region i världsklass. Marknadsföreningen i Helsingborgsregionen (MiH) är södra Sveriges största nätverk för människor som har ett intresse för marknadsfrågor, trender och tendenser.  Vi vill göra det enklare för företagare, både små och stora och från olika branscher, att kunna träffas under otvungna former för att utbyta erfarenheter, knyta kontakter och inspireras.

Läs mer...

BLI MEDLEM... 

Våra huvudpartners

0-1.jpg
FamiljenHBG.jpg

Våra partners

 

 

BRA

Nya medlemmar med foto

  1. Ulf Nilsson
    Ulf Nilsson Sjödin Fastigheter AB (IT Manager)
  2. Martin Hejdesten
    Martin Hejdesten Martin Hejdesten Design Office AB (Art Director, fotograf, webbdesigner)
  3. Daniel Carlsen
    Daniel Carlsen Canon Svenska AB (Säljare)
  4. Erik Brunnegård
    Erik Brunnegård GE Healthcare Digital Sverige (Sales Executive )
  5. Annica Brising
    Annica Brising Baabs AB (Redovisningskonsult)

Senaste videos

Årets-MF.jpg

Senaste kommentarerna

  1. Birgitta Nilsen skrev "Hej, Jag har anmält Jonny Hansson i mitt stället e..." den 14 februari 2017 13:34 om Tema Makalöst!: FRÄMJA VÄLGÅNGEN - STOPPA UNDERGÅNGEN!  .
  2. Annika Skoglund skrev "Har försökt anmäla en gäst- flykting från Syrien- ..." den 20 oktober 2016 10:27 om tema (O)mänskligt: MER ÄN HJÄRNA!.
  3. Christian Carlsson skrev "Hej på er Mih-boule!Hoppas ni alla har haft en här..." den 18 augusti 2016 21:59 om MiH BOULE 2016.
  4. Peter Reelfs skrev "Tack, Julia! :-) " den 2 maj 2016 13:36 om AW13, VARJE FREDAG DEN 13e.
  5. Julia Svensson skrev "Hej igen Peter, Det finns vegetariskt alternativ o..." den 22 april 2016 10:27 om AW13, VARJE FREDAG DEN 13e.