Ordförande

Kristian Johansson

Impius Utvecklings AB
kristian@impius.se
+46709584702
www.impius.se

Vice ordförande

Sara Linander

Promostyl Scandinavia
sara@promostyl.eu
+46702718820
www.promostyl.eu

Sälj- och eventkoordinator MiH

Eva Hansson

MIH
eva@mih.m.se
+46734172848
www.mih.m.se

Ledamot

Acke Salem

Edument Group AB
acke@edument.se
+46735071463
www.edument.se

Ordförande studentsektionen

Ellen Hansson Henne

Studerande
student@mih.m.se
+46768538386

Ledamot

Jan Abrahamsson

Addemotion
jan@addemotion.se
+46730671030
www.addemotion.se

Ledamot

Nina Åkerlund

FENA PR & Event
nina@fenapr.se
+46708 65 55 11
www.fenapr.se

Ledamot

Savas Gulhan

s.gulhan@hbforum.se
0704-42 39 38

Ledamot

Malin Roos Bendz

Kulter Nordic AB
malin.roos-bendz@kulzer-dental.com
+46700924100
www.kulzer.com

Ledamot

Mats Boson

Affärsmäklarna Borgelin & von Porat
mats@affmak.se
www.affmak.se

Ledamot

Karin Hofko

Yara AB
karin.hofko@yara.com
+46706723512
www.yara.com

Ledamot

Anna Fjellner

Skånetrafiken
fjellneranna@gmail.com
+46768285811
www.skanetrafiken.se

Valberedning

Valberedningen nominerar styrelsekandidater. Välkommen att kontakta oss för frågor!

Jerker Jacobsson, Ordförande
Thorsten Karlén
Ann-Sofie Malmgren
Katarina Jönsson
Magnus Morell

Kontakta oss